این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خدمات مشاوره سئو سید پویا کاظمیان

فضای تجارت آنلاین روز به روز در حال رقابتی‌ و تخصصی‌تر شدن است و در این بین کسب و کارهایی به موفقیت دست پیدا می‌کنند که از استراتژی بازاریابی و سئو حرفه‌ای برخوردار باشند. با استفاده از خدمات مشاوره بهینه سازی و سئو من می‌توانید صفحات سایت خود را برای کلمات کلیدی مورد نظر خود رتبه بندی کنید، ترافیک ورودی سایت‌تان را افزایش دهید و در جهت تبدیل شدن به رهبر بازار در حوزه کاری خود قدم بردارید.

سفارش خدمات مشاوره سئو سایت

از طریق فرم زیر درخواست خود را برای من ارسال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس برقرار کنم.

مشاوره سئو سایت شامل چه مواردی است

ایجاد ساختاری بهینه

تعیین یک ساختار سئو شده برای صفحات وب‌سایت اولین گام در سئو هر وب‌سایتی می‌باشد. ساختار بهینه شده از بروز مشکلات سئو، کراولینگ و ایندکسینگ صفحات جلوگیری خواهد کرد.

سئو فنی وب‌سایت

مشاوره و پیاده سازی الزامات فنی موتور جستجو برای کراول شدن و ایندکس سازی صفحات حیاتی است. با انجام این فرآیند تجربه کاربری صفحات سایت خود را بهبود خواهید بخشید.

سئو داخلی سایت

با استفاده از سئو داخلی برای کلمات کلیدی هدف در صفحه نتایج گوگل ظاهر خواهید شد. سئو داخلی به موتور جستجو و کاربران کمک می‌کند تا درک بهتری از محتوا سایت بدست بیاورند.

سئو خارجی و PR

داشتن استراتژی مناسب برای لینک سازی و ایجاد ریپورتاژ به سایت شما کمک خواهد کرد تا افزایش رتبه بندی در موتورهای جستجو را تجربه کنید و آگاهی از برندتان را بیشتر کنید.

ترافیک بیشتر به منزله ورود مخاطب بیشتر به وب‌سایت شما است. هر چه مخاطب‌های شما افزایش پیدا کند، با بهبود نرخ تبدیل می‌توان تعداد مشتریان کسب و کارتان را نیز افزایش داد که در نتیجه برای شما فروش بیشتر را در برخواهد داشت.
اما قرار گرفتن در رتبه یک موتور جستجو و سئو وبسایت به این آسانی نیست. شما باید از استراتژی سئو اثبات شده‌ای استفاده کنید تا به کسب و کار شما کمک کند. در ضمن سئو سایت یک فرآیند بلند مدت می‌باشد. برای اینکه سئو وب‌سایت خود را بهبود ببخشید می‌توانید از یکی از دو راه‌کار زیر استفاده نمایید:

  • سئو سایت خودتان را به شخص یا شرکت سئو اثبات شده‌ای برونسپاری کنید.
  • یک مشاور سئو استخدام کنید تا استراتژی سئو سایت شما را تدوین کند.

 

مشاوره سئو حرفه‌ای

با استفاده از مشاوره سئو، برای کسب و کارتان استراتژی سئو شخصی سازی شده‌ای را بدست خواهید آورد. برخی از کسب و کارها تیم توسعه وب و تولید محتوا در اختیار دارند، اما برای بهبود رتبه بندی و تجربه کاربری سایت خودشان برنامه تعیین شده‌ای ندارند. این دسته از شرکت‌ها باید از یک مشاور سئو حرفه‌ای بهره ببرند تا برنامه ریزی اصولی و جامعی را برای بهبود سئو سایت خودشان کسب کنند.

مشاوره سئو نکات فنی، بهترین تکنیک‌ها، توصیه‌های لازم و باید و نبایدها را در اختیار کسب و کار شما قرار خواهد داد.

 

مشاور سئو کیست؟

مشاور سئو به فردی گفته می‌شود که بر روی مباحث سئو تسلط کاملی داشته باشد، و به تخصص‌هایی دیگر مانند تولید محتوا و طراحی سایت نیز آشنا باشد. یک مشاوره سئو باید بتواند مدیریت و هدایت یک تیم سئو و محتوایی را بر عهده بگیرد و استراتژی سئو لازم را برای فعالیت ماه‌های آینده آن‌ها تدوین نماید. علاوه بر این یک مشاوره سئو باید فرد مسئولیت پذیر و متعهدی باشد.

همچنین یک مشاور بهینه سازی سایت باید تجربه کافی و نمونه کارهایی قوی برای ارائه کردن به مشتریان خود داشته باشد. در اصل مشاور سئو فردی است که سایت شما را از نظر بهینه سازی به طور کامل بررسی و آنالیز می‌کند و راهنمایی‌های کامل و نکات کاربردی را برای ارتقاء آن در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

چرا مشاوره سئو برای کسب و کارها اهمیت دارد؟

داشتن مشاوره سئو با یک متخصص، با تجزیه و تحلیل وب‌سایت، بررسی و بهبود عملکرد آن اطمینان حاصل می‌کند تا سایت شما ترافیک ارگانیک بیشتری را دریافت نماید و کسب و کار شما را به یکی از برندهای شناخته شده در حوزه کاری‌تان تبدیل کند.

در اصل داشتن مشاوره در زمینه سئو به کسب و کار شما کمک می‌کند تا محتوای ارزشمندی را برای خود تولید کنید، برندتان در گوگل بیشتر دیده شود و نرخ تبدیل مشتریان شما بهبود پیدا کند.

هر مالک و صاحب کسب و کاری دوست دارد که وب‌سایت برندش در نتایج گوگل رتبه بندی شود و در رتبه یک گوگل به نمایش درآید. اما چگونه می‌تواند به این خواسته خود دست پیدا کند؟ یک راه منطقی استخدام مشاور سئو حرفه‌ای و کار بلد می‌باشد.

در ادامه به شما خواهم گفت که چرا کسب و کارها به مشاوره سئو نیاز دارند.

 

مشاور سئو نتایج پایداری را برای شما رقم خواهد زد

اگر شما صاحب کسب و کار کوچکی هستید و سرمایه لازم برای تبلیغ کسب و کار خود را ندارید، استخدام مشاور سئو می‌تواند به موقعیت شما را تغییر دهد. مشاور سئو به شما کمک می‌کند تا به رتبه‌های بهتری در موتور جستجو گوگل دست پیدا کنید و برای مدت زمان طولانی‌تری ترافیک ارگانیک بدست بیاورید.

 

مشاور سئو پول شما را ذخیره می‌کند

بهینه سازی وب‌سایت فرآیندی است که برای آنالیز و تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقبا و بررسی سئو به ابزارها و منابع مختلفی نیاز دارد. اکثر این ابزارها نیز رایگان نمی‌باشند و برای استفاده از آن‌ها علاوه بر تجربه و دانش لازم به صرف هزینه بالایی نیاز خواهید داشت.

یک مشاور سئو حرفه‌ای تمامی ابزارهای آنالیز وب‌سایت را از قبل آماده کرده است و برای تجزیه و تحلیل وب‌سایت خود دیگر نیازی به صرف هزینه اضافی نخواهید داشت و می‌توانید بخش قابل توجهی از بودجه خود را پس انداز کنید.

 

مشاور سئو جدیدترین تکنیک‌های سئو را دنبال می‌کند

سئو از بدو وجودش تا به امروز همیشه در حال تکامل و تغییر بوده است و این رویه در آینده نیز ادامه خواهد داشت. یک متخصص بهینه سازی وب‌سایت برای دادن مشاوره سئو به کسب و کارهای گوناگون باید همیشه در حال تحقیق و مطالعه باشد و از ترندهای جدید در صنعت سئو مطلع گردد.

گوگل دائما در حال تغییر الگوریتم خود برای رتبه بندی وب‌سایت‌ها می‌باشد و به عنوان صاحب کسب و کار، شما نمی‌توانید به صورت مستمر پی‌گیر این اتفاقات باشید. در چنین شرایطی استخدام مشاور سئو برای شما سودمند خواهد بود. با اضافه کردن چنین فردی به تیم مارکتینگ خود می‌توانید از دانش و مهارت‌های بروز او استفاده لازم را ببرید.

 

ارائه گزارشات تحلیلی از فعالیت وب‌سایت

فردی که به شما مشاوره‌های سئو لازم را ارائه می‌کند باید گزارش آنالیز سئو سایت یا گزارش‌های مربوط به تحقیق کلمه کلیدی را به شما ارائه دهد که با کمک این گزارش‌ها می‌توانید استراتژی آینده سئو سایت خود را تدوین کنید.

با استفاده از این گزارش‌ها نقاط ضعف و قوت سایت خود را خواهید شناخت و می‌توانید تصمیم بگیرید که چه استراتژی‌هایی باید تغییر داده شوند و چه استراتژی‌هایی را شروع کنید و چه مقدار برای سئو سایت زمان لازم خواهید داشت. تمامی این موارد را با بررسی گزارش‌های بدست آمده از طرف مشاور سئو سایت خود می‌توانید مشخص کنید.

 

مشاور سئو مهارت‌های خود را برای شما پیاده سازی می‌کند

به عنوان صاحب کسب و کار شاید نتوانید به صورت تمام وقت روی سئو وب‌سایت خودتان زمان بگذارید. اگر یک مشاور سئو استخدام کنید، می‌توانید تمرکز خودتان را بر روی کسب و کارتان و توسعه آن بگذارید.

این افراد در این زمینه تخصص دارند و کارهای اجرایی را به آن‌ها بسپارید و در کنار آن تیم فروش شما می‌تواند بر روی رسیدگی به ترافیک و سوالات مشتریان تمرکز کند.

 

مشاور سئو به شما کمک خواهد کرد تا یک گام از رقبا جلوتر باشید

دنیای کسب و کارهای دیجیتال در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری رقابتی می‌باشد و اکثر شرکت‌های تجاری برای باقی ماندن در نتایج جستجو از یک مشاور سئو کمک می‌گیرند.

مشاوران سئو به دلیل همکاری با کسب و کارهای مختلف و کسب اطلاعات مفید می‌توانند علاوه بر راهنمایی‌های مربوط به بهینه سازی سئو، نکات دیگری را برای بهبود کسب و کارتان به شما پیشنهاد دهند.

 

استخدام مشاور سئو مقرون به صرفه می‌باشد

پس از استخدام مشاور سئو، کسب و کارها شروع به جذب مشتری بیشتری نسبت به قبل خواهند کرد. دلیل آن هم در این است که با استفاده از نکات گفته شده توسط مشاور خود، صفحات بیشتری را در گوگل رتبه بندی کرده‌اند و فروش و سودآوری آن‌ها افزایش پیدا کرده است.

در اصل با سرمایه گذاری برای استخدام یک مشاور سئو، در طولانی مدت نه تنها می‌توانید هزینه‌های مشاور سئو خود را درآورید بلکه می‌توانید به سود آوری خوبی دست پیدا کنید.

جلسات سئو به صورت یک سایت و نیم برگذار خواهند شد و در آن سعی می‌شود استراتژی سئو مناسبی با توجه به حوزه کاری و رقبای موجود در حوزه کاری‌تان به شما ارائه شود. هزینه مشاوره سئو به صورت ساعتی حساب می‌شود. جهت تماس و درخواست مشاوره سئو سایت می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر تماس برقرار کنید.

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس‌آپ:
شماره تماس:

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالات متداول خدمات مشاوره سئو

منظور از مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو به خدمات یا مجموعه‌ای از خدمات اطلاق می‌گردد که با استفاده از آن مسیر و نقشه راه سئو کسب و کارها مشخص خواهد شد. مشاوره سئو می‌تواند شامل دریافت استراتژی سئو سایت، رفع ارورها و پنالتی‌های گوگل، جلسات پرسش و پاسخ، دریافت استراتژی تولید محتوا و ... باشد.

هزینه مشاوره سئو چقدر می‌باشد؟

معمولا جلسات مشاوره سئو به صورت ساعتی برگذار می‌گردند و هزینه مشاوره سئو نیز به صورت ساعتی در نظر گرفته می‌شود. البته مشاوره هر نوع وب‌سایت و با میزان سختی رقابت آن در کسب رتبه بندی، از هزینه و قیمت متفاوتی برخوردار می‌باشد.

چه سایت‌هایی مشاوره سئو نیاز دارند؟

می‌توان اینطور گفت که تمامی وب‌سایت‌هایی که در مسیر تبدیل شدن به رهبر بازار حوزه کاری خودشان قدم برمی‌دارند، نیاز به یک مشاور و متخصص حرفه‌ای در زمینه سئو و بهینه سازی وب‌سایت دارند.
البته وب‌سایت‌هایی که از تیم مارکتینگ با تجربه و قدرت‌مندی برخوردار نیستند این نیاز را بیشتر از پیش حس می‌کنند. حضور یک متخصص سئو وبسایت با تجربه در کنار تیم این افراد می‌تواند به بهبود سئو این سایت‌ها بسیار کمک کند.

آیا مشاوره سئو واقعا به وب‌سایت من کمک خواهد کرد؟

مشاور سئو شخصی است که سال‌ها تجربه فعالیت در زمینه سئو انواع وب‌سایت‌ها را داشته باشد و دانش و مهارت بالایی در طرح ریزی استراتژی سئو و پیاده سازی آن بر روی سایت‌ها دارد. کمک‌هایی که یک مشاور سئو می‌تواند به وب‌سایت شما کند شامل بهبود سئو فنی و ساختار وب‌سایت، ایجاد استراتژی تولید محتوا و انتشار محتوا، کمک به بهبود پروفایل بک‌لینک سایت می‌باشد و در کنار آن هزینه‌های سایت از جمله خرج بی هدف در خرید و انتشار ریپورتاژ‌ها را کاهش و کنترل کند.

مشاوره سئو قبل از طراحی سایت لازم است؟

گاها پیش می‌آید که یک سایت بدون توجه به نکات سئو طراحی و پیاده سازی می‌گردد و در هنگام شروع فرآیند سئو زمان زیادی را جهت رفع اشکالات موجود به خود اختصاص خواهد داد. در صورتی که قبل از طراحی سایت از یک متخصص حرفه‌ای سئو، مشاوره لازم را دریافت کنید و نکات که در هنگام طراحی می‌بایست در سایت پیاده سازی شوند را به تیم فنی و طراحی شما ارائه دهد، می‌توانید حضور آنلاین خود را در فضای وب تسریع ببخشید.