خدمات مشاوره سئو

فضای تجارت آنلاین روز به روز رقابتی تر و تخصصی تر می شود. همه بیزینس‌ها از فضای آنلاین استفاده می‌کنند تا محصولات خود را در معرض دید مشتریان بیشتر قرار دهند. در این بین کسب و کارهایی به موفقیت دست پیدا می‌کنند که از راه‌حل‌های بازاریابی و سئو قدرتمندتری استفاده کنند.

با خدمات مشاوره SEO سید پویا کاظمیان وبسایت خود را برای کلمات و عبارات کلیدی مهم کسب و کارتان رتبه بندی کنید، ترافیک سایت‌تان را افزایش دهید و در جهت تبدیل شدن به رهبر بازار در حوزه کاری خود قدم بردارید.

سفارش خدمات مشاوره سئو سایت

از طریق فرم زیر درخواست خود را برای من ارسال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس برقرار کنم.

خدمات مشاوره سئو من شامل چه مواردی است:

ایجاد ساختاری بهینه

تعیین یک ساختار بهینه سازی شده برای صفحات وب‌سایت اولین گام در سئو هر وب‌سایتی است. ساختار بهینه شده از بروز مشکلات سئو، کراولینگ و ایندکسینگ صفحات جلوگیری خواهد کرد.

سئو فنی وب‌سایت

مشاوره و پیاده سازی الزامات فنی موتور جستجو برای کراول شدن و ایندکس سازی صفحات حیاتی است. با انجام این فرآیند تجربه کاربری صفحات سایت خود را بهبود خواهید بخشید.

سئو داخلی سایت

با استفاده از سئو داخلی، کلمات کلیدی هدف و مهم‌ کسب و کارتان در صفحه نتایج گوگل ظاهر خواهید شد. سئو داخلی به موتور جستجو و کاربران کمک می‌کند تا درک بهتری از محتوا سایت بدست بیاورند.

سئو خارجی

داشتن استراتژی مناسب برای لینک سازی و نوشتن ریپورتاژ به سایت شما کمک خواهد کرد تا افزایش رتبه بندی در موتورهای جستجو را تجربه کنید و آگاهی از برندتان را افزایش دهید.

سوالات متداول خدمات مشاوره سئو

مشاوره سئو به خدمات یا مجموعه‌ای از خدمات اطلاق می‌گردد که با استفاده از آن مسیر و نقشه راه سئو کسب و کارها مشخص خواهد شد. مشاوره سئو می‌تواند شامل دریافت استراتژی سئو سایت، رفع ارورها و پنالتی‌های گوگل، جلسات پرسش و پاسخ، دریافت استراتژی تولید محتوا و … باشد.

معمولا جلسات مشاوره سئو به صورت ساعتی برگذار می‌گردند و هزینه مشاوره سئو نیز به صورت ساعتی در نظر گرفته می‌شود. البته مشاوره هر نوع وب‌سایت و با میزان سختی رقابت آن در کسب رتبه بندی، از هزینه و قیمت متفاوتی برخوردار می‌باشد.

می‌توان اینطور گفت که تمامی وب‌سایت‌هایی که در مسیر تبدیل شدن به رهبر بازار حوزه کاری خودشان قدم برمی‌دارند، نیاز به یک مشاور و متخصص حرفه‌ای در زمینه سئو و بهینه سازی وب‌سایت دارند.
البته وب‌سایت‌هایی که از تیم مارکتینگ با تجربه و قدرت‌مندی برخوردار نیستند این نیاز را بیشتر از پیش حس می‌کنند. حضور یک متخصص سئو وبسایت با تجربه در کنار تیم این افراد می‌تواند به بهبود سئو این سایت‌ها بسیار کمک کند.

مشاور سئو شخصی است که سال‌ها تجربه فعالیت در زمینه سئو انواع وب‌سایت‌ها را داشته باشد و دانش و مهارت بالایی در طرح ریزی استراتژی سئو و پیاده سازی آن بر روی سایت‌ها دارد. کمک‌هایی که یک مشاور سئو می‌تواند به وب‌سایت شما کند شامل بهبود سئو فنی و ساختار وب‌سایت، ایجاد استراتژی تولید محتوا و انتشار محتوا، کمک به بهبود پروفایل بک‌لینک سایت می‌باشد و در کنار آن هزینه‌های سایت از جمله خرج بی هدف در خرید و انتشار ریپورتاژ‌ها را کاهش و کنترل کند.

گاها پیش می‌آید که یک سایت بدون توجه به نکات سئو طراحی و پیاده سازی می‌گردد و در هنگام شروع فرآیند سئو زمان زیادی را جهت رفع اشکالات موجود به خود اختصاص خواهد داد. در صورتی که قبل از طراحی سایت از یک متخصص حرفه‌ای سئو، مشاوره لازم را دریافت کنید و نکات که در هنگام طراحی می‌بایست در سایت پیاده سازی شوند را به تیم فنی و طراحی شما ارائه دهد، می‌توانید حضور آنلاین خود را در فضای وب تسریع ببخشید.

سایر خدمات سئو پویا کاظمیان

خدمات سئو سایت فروشگاهی

با استفاده از فرآیند سئو سایت‌های فروشگاهی، رتبه بندی صفحات سایت‌تان را افزایش خواهم داد، و با بالا بردن میزان ترافیک ورودی ارگانیک، شانس تبدیل بازدیدکننده‌ها به مشتری و فروش بیشتر محصولات سایت‌تان را افزایش خواهم داد.

خدمات سئو داخلی سایت

سئو داخلی به صرفه‌ترین روش برای بهینه سازی سایت می‌باشد. با استفاده از این فرآیند می‌توانید صفحات سایت‌تان را برای کلمات کلیدی مورد نظرتان بهینه سازی کنید و تجربه کاربری بهتری را برای کاربران سایت خود رقم بزنید.

خدمات سئو وردپرس

برای اینکه صفحات سایت وردپرسی شما در رتبه‌بندی‌های برتر گوگل قرار بگیرد، نیاز به پیاده سازی فرآیند سئو سایت وردپرسی خواهید داشت. با استفاده از خدمات سئو سایت وردپرسی من، رتبه بندی صفحات سایت خود را افزایش دهید.

خدمات افزایش سرعت لود سایت

افزایش سرعت سایت یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار در ایندکس شدن و رتبه بندیی صفحات سایت می‌باشد. با استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت من می‌توانید سرعت لود صفحات سایت خود را به شکل محسوسی کاهش دهید.

خدمات سئو تکنیکال سایت

با خدمات سئو تکنیکال الزامات مدنظر موتور جستجو را در سایت شما پیاده سازی خواهم کرد و به ربات‌های موتورهای جستجو کمک می‌کنم تا با سرعت بیشتری سایت شما را کراول کنند و صفحات آن را ایندکس و رتبه بندی نمایند.

خدمات سئو سایت

با استفاده از خدمات سئو سید پویا کاظمیان می‌اوانید تمام جوانب سایت خود را اعم از سئو داخلی، سئو فنی، سئو خارجی، محتوای صفحات و تجربه کاربری بهبود ببخشید و صفحات سایت‌تان را در رتبه‌های برتر به نمایش بگذارید.

جلسات سئو به صورت یک ساعته برگذار خواهند شد و در آن سعی می‌شود استراتژی سئو مناسبی با توجه به حوزه کاری و رقبای موجود در حوزه کاری‌تان به شما ارائه شود. هزینه مشاوره سئو به صورت ساعتی حساب می‌شود. جهت تماس و درخواست مشاوره سئو سایت می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر تماس برقرار کنید.

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس‌آپ:
شماره تماس:

مشاوره متخصص سئو به صاحب کسب و کار

 

خدمات مشاوره سئو چیست؟

خدمات مشاوره SEO به خدماتی گفته می‌شود که یک مشاور و متخصص سئو به کسب و کارها ارائه می‌دهد تا رتبه بندی وبسایت و کیفیت و تعداد ترافیک ارگانیک ورودی سایت را افزایش دهد.

فضای تجارت آنلاین روز به روز در حال رقابتی‌تر‌ و تخصصی‌تر شدن است. تمامی بیزینس‌ها از فضای آنلاین استفاده می‌کنند تا خدمات و محصولات خود را در معرض دید مشتریان بیشتری قرار دهند. در این بین کسب و کارهایی به موفقیت دست پیدا می‌کنند که از استراتژی بازاریابی و سئو قوی‌تری برخوردار باشند. با استفاده از خدمات مشاوره سئو سید پویا کاظمیان می‌توانید صفحات سایت خود را برای کلمات کلیدی مورد نظرتان رتبه بندی کنید، ترافیک ورودی سایت‌تان را افزایش دهید و در جهت تبدیل شدن به رهبر بازار در حوزه کاری خود قدم بردارید.

 

مشاور سئو کیست؟

مشاور سئو به شخصی گفته می‌شود که مسئول برنامه‌ریزی، اجرا و مدیریت استراتژی کلی سئو وبسایت کسب و کارها باشد. به بیان دیگر مشاور و متخصص سئو فردی است که به خوبی آموزش دیده تا بازدید ارگانیک صفحات هر وبسایتی را در نتایج موتور جستجو افزایش دهد. مشاور سئو معمولا طیف وسیعی از وظایف را مانند بازاریابی وب، تجزیه و تحلیل وب، تدوین استراتژی محتوایی و لینک سازی را به عهده دارد.

اکثر مشاوران سئو در ایران مشاور سئو را به صورت زیر تعریف می‌کنند:

“مشاور حرفه‌ای سئو تمام برنامه‌هایی که می‌تواند برای بالا آوردن سایت شما در گوگل انجام دهد را به اطلاع شما می‌رساند و شما از صحبت‌های مشاور سئو انتخابی تان متوجه می‌شوید که در این حوزه تا چه اندازه متخصص و با تجربه است. در مشاوره سئو می‌توانید متخصص سئو را از سئوکار آماتور تشخیص دهید و متوجه می‌شوید که برای بهبود رتبه سایت تان باید به چه شرکت سئویی اعتماد کنید.”

 

چرا خدمات مشاوره سئو مهم است

اگر صاحب یک کسب و کار هستید و آن را اداره می‌کنید، مطمئنا زمان و دانش لازم برای سئو و بهینه سازی صفحات وبسایت‌تان را ندارید. داشتن جلسات مشاوره با یک متخصص سئو می‌تواند به شما کمک کند تا ترافیک هدفمند بیشتری را به سایت خود هدایت کنید و صفحات سایت‌تان را برای کلمات کلیدی مورد نظرتان در رتبه اول گوگل به نمایش بگذارید.

در اصل داشتن مشاوره در زمینه سئو به کسب و کار شما کمک می‌کند تا سئو داخلی سایت خود را بهبود ببخشید، مشکلات تکنیکال سایت را رفع و الزامات فنی سئو را بر روی سایت پیاده سازی کنید، استراتژی سئو خارجی سایت‌تان را بهبود ببخشید و محتواهای موجود در صفحات را ارتقاء دهید.

در ادامه به شما خواهم گفت که چرا کسب و کارها به مشاوره سئو نیاز دارند.

 

1-مشاور سئو نتایج پایداری را برای شما رقم خواهد زد

اگر شما صاحب کسب و کار کوچکی هستید و سرمایه لازم برای تبلیغ کسب و کار خود را ندارید، استخدام مشاور سئو می‌تواند موقعیت صفحات سایت شما را تغییر دهد. بهره بردن از خدمات مشاوره سئو به شما کمک می‌کند تا به رتبه‌های بهتری در موتور جستجو گوگل دست پیدا کنید و برای مدت زمان طولانی از ترافیک ارگانیک برخوردار شوید.

 

2-مشاور سئو پول شما را ذخیره می‌کند

بهینه سازی وب‌سایت فرآیندی است که در آن برای آنالیز و تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقبا و بررسی سئو به ابزارها و منابع مختلفی نیاز دارید. اکثر این ابزارها نیازمند صرف هزینه بالایی هستند و برای استفاده از آن‌ها نیازمند تجربه و دانش سئو بالایی خواهید بود.

یک مشاور سئو حرفه‌ای تمامی ابزارهای آنالیز وب‌سایت را از قبل آماده کرده است و برای تجزیه و تحلیل وب‌سایت خود دیگر نیازی به صرف هزینه اضافی نخواهید داشت و می‌توانید بخش قابل توجهی از بودجه خود را پس انداز کنید.

 

3-مشاور سئو جدیدترین تکنیک‌های سئو را دنبال می‌کند

سئو از بدو وجودش تا به امروز همیشه در حال تکامل و تغییر بوده است و این رویه در آینده نیز ادامه خواهد داشت. یک متخصص بهینه سازی وب‌سایت برای برگذاری جلسات مشاوره سئو با کسب و کارهای گوناگون باید همیشه در حال تحقیق و مطالعه باشد و از ترندهای جدید در صنعت سئو مطلع باشد.

گوگل دائما در حال تغییر الگوریتم خود برای ایجاد بهترین رتبه بندی در میان وب‌سایت‌های موجود است و به عنوان صاحب کسب و کار، شما نمی‌توانید به صورت مستمر پی‌گیر این اتفاقات باشید. در چنین شرایطی استخدام مشاور سئو برای شما سودمند خواهد بود. با اضافه کردن چنین فردی به تیم مارکتینگ خود می‌توانید از دانش و مهارت‌های بروز او استفاده لازم را ببرید.

 

ارائه گزارش های تحلیلی از سئو سایت توسط متخصص سئو

 

4-ارائه گزارشات تحلیلی از فعالیت وب‌سایت

فردی که به شما مشاوره‌های سئو لازم را ارائه می‌کند باید گزارش آنالیز سئو سایت یا گزارش‌های مربوط به تحقیق کلمه کلیدی را نیز به شما ارائه دهد که با کمک این گزارش‌ها می‌توانید استراتژی آینده سئو سایت خود را تدوین کنید.

با استفاده از این گزارش‌ها نقاط ضعف و قوت سایت خود را خواهید شناخت و می‌توانید تصمیم بگیرید که چه استراتژی‌هایی باید تغییر داده شوند، چه پروسه‌هایی باید آغاز شوند و چه مقدار زمان برای مشاهده نتایج سئو سایت‌تان لازم خواهید داشت. تمامی این موارد را با بررسی گزارش‌های بدست آمده از طرف مشاور سئو سایت خود می‌توانید مشخص کنید.

 

5-مشاور سئو مهارت‌های خود را در اختیارتان می‌گذارد

مهم‌ترین مزیت استخدام مشاور سئو، استفاده از مهارت‌ها و تجربیات او در سئو وب‌سایت می‌باشد. سئو و بهینه سازی صفحات سایت زمان زیادی را از شما خواهد گرفت و به عنوان صاحب کسب و کار شاید بخواهید که زمان خودتان را بر روی سایر مسائل مربوط به کسب و کارتان بگذارید.

اگر یک مشاور سئو استخدام کنید، می‌توانید تمرکز خودتان را بر روی کسب و کارتان و توسعه آن قرار دهید.

مشاور سئو در این زمینه تخصص دارد و کارهای اجرایی را به او بسپارید و در کنار آن تیم فروش شما می‌تواند بر روی رسیدگی به ترافیک و سوالات مشتریان تمرکز کند.

 

6-از رقبای خود یک گام جلوتر باشید

دنیای کسب و کارهای دیجیتال تا کنون چنین رقابتی به خود ندیده است و اکثر شرکت‌های تجاری برای باقی ماندن در نتایج جستجو از یک مشاور سئو کمک می‌گیرند.
مشاوران سئو به دلیل همکاری با کسب و کارهای مختلف و کسب اطلاعات مفید می‌توانند علاوه بر راهنمایی‌های مربوط به بهینه سازی سئو، نکات دیگری را برای بهبود کسب و کارتان به شما پیشنهاد دهند.

 

استخدام منتور سئو از نظر مالی بسیار به صرفه خواهد بود

 

7-استخدام مشاور سئو مقرون به صرفه می‌باشد

پس از استخدام مشاور سئو، کسب و کارها شروع به جذب مشتری بیشتری نسبت به قبل خواهند کرد. دلیل آن هم در این است که با استفاده از نکات گفته شده توسط مشاور خود، صفحات بیشتری را در گوگل رتبه بندی می‌کنند و فروش و سودآوری آن‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

در اصل با سرمایه گذاری برای استخدام یک مشاور سئو، در طولانی مدت نه تنها می‌توانید هزینه‌های مشاور سئو خود را درآورید بلکه می‌توانید به سود آوری خوبی دست پیدا کنید.

 

مشاور SEO چه مهارت‌هایی باید داشته باشد؟

یک مشاور سئو باید دارای مهارت‌های عمیقی در سئو وب‌سایت داشته باشد. در این بخش می‌خواهیم به مهم‌ترین مهارت‌هایی که مشاور سئو مورد نظر شما باید دارا باشد اشاره کنم:

 

آشنایی کامل با سئو داخلی سایت

سئو داخلی به مجموعه فرآیند‌هایی گفته می‌شود که به منظور بهینه سازی بر روی سایت پیاده می‌شوند. سئو داخلی پایه و اساس هر استراتژی سئویی است و در صورتی که سئو On-page سایت شما به درستی پیاده سازی شود، صفحات سایت شما می‌توانند به راحتی برای کلمات کلیدی مهم کسب و کارتان در صفحه SERP گوگل رتبه بندی شوند.

برای آشنایی بیشتر با سئو داخلی سایت توصیه می‌کنم که آموزش رایگان سئو داخلی سایت که برای شما نوشته‌ام را مطالعه کنید.

 

آشنایی کامل با سئو خارجی سایت

سئو خارجی تاثیر زیادی بر روی افزایش رتبه بندی سایت شما دارد. برای داشتن یک استراتژی سئو خارجی قدرتمند، باید از توصیه‌های یک مشاور سئو با تجربه بهره ببرید تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.


توانایی پیاده سازی سئو معنایی بر روی سایت

از آنجایی که موتور جستجو گوگل علاوه بر اینکه یک موتور جستجو کلمه کلیدی محور است، کوئری‌های کاربران را نیز بر اساس هدف آن‌ها از جستجو آنالیز می‌کند. مشاور حرفه‌ای سئو باید توانایی برنامه‌ریزی و پیاده سازی سئو سمانتیک را بر روی وب‌سایت داشته باشد تا گوگل شما را به عنوان یک منبع متخصص، معتبر و قابل اعتماد بداند.