خدمات سئو داخلی وبسایت

سئو داخلی یکی از ارکان اصلی بهینه سازی وب‌سایت و کسب رتبه بندی است. در صورتی که می‌خواهید برند، خدمات و محصولات خود را در معرض دید مشتریان بیشتری قرار دهید، باید بر روی سئو داخلی وب‌سایت خود سرمایه گذاری کنید. خدمات سئو داخلی به وب‌سایت شما کمک می‌کند تا برای کلمات و عبارات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان در گوگل رتبه بندی شوید.

سفارش خدمات سئو داخلی سایت

از طریق فرم زیر درخواست خود را برای من ارسال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس برقرار کنم.

خدمات سئو داخلی من شامل این موارد است:

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی پایه و اساس هر استراتژی سئو داخلی می‌باشد. با این فرآیند کلمات و عباراتی که مشتریان برای رسیدن به خدمات و محصولات شما استفاده می‌کنند را پیدا خواهیم کرد.

بهینه سازی محتوا

محتوای شما را با توجه به هدف کاربر از جستجو بهینه خواهم کرد. بهینه سازی محتوا برای کلمات و عبارات کلیدی و با توجه به هدف کاربر از جستجو، باعث بهبود رتبه بندی صفحات وب می‌شود.

لینک سازی داخلی

لینک‌سازی داخلی، ارتباط معنایی بین صفحات وب را مشخص می‌کند. یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های سئو داخلی، داشتن یک پلن مشخص برای لینک سازی داخلی بین صفحات سایت است.

بهینه سازی تگ‌های متا

متا تگ‌ها اطلاعات بیشتری در مورد محتوای صفحه به گوگل می‌دهند. تگ عنوان و تگ توضیح متا از مهم‌ترین تگ‌های متای صفحه است که به موتور جستجو در درک بهتر صفحه کمک می‌کنند.

خدمات سئو داخلی وب‌سایت به صورت پروژه‌ای انجام می‌شود و هزینه سئو داخلی سایت با توجه به تعداد صفحات و حجم کاری مورد نیاز، برآورد می‌گردد. برای برقراری ارتباط و انجام مشاوره‌های مورد نیاز، از طریق راه‌های ارتباطی زیر یا فرم قرار گرفته در بالای صفحه اقدام نمایید.

تماس از طریق تلگرام
تماس از طریق واتس‌آپ:
شماره تماس:

خدمات سئو داخلی چیست؟

خدمات سئو داخلی بخشی از خدمات جامع سئو است که در جهت بهینه‌سازی صفحات سایت برای هدف کاربر از جستجو و رتبه بندی صفحات وب در نتایج جستجو‌های مرتبط، انجام می‌شود.

چراباید از خدمات سئو داخلی استفاده کرد؟

سئو داخلی یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک استراتژی سئو است. استفاده از فرآیند سئو درون صفحه به هر وبسایتی کمک می‌کند تا محتوای صفحات را با توجه به هدف کاربر از جستجو بهینه سازی کنند و صفحه‌های سایت را برای کلمات و عبارات کلیدی در موتور جستجو رتبه بندی نماید.

استفاده از خدمات سئو داخلی حرفه‌ای به موتور جستجو کمک می‌کند به راحتی محتوای صفحات وب‌سایت را درک کند، با هزینه کمتری به بازیابی اطلاعات آن‌ها بپردازد و صفحات وب را راحت‌تر با کوئری‌های مرتبط تطابق دهد.
علاوه بر این، سئو داخلی اسنیپت‌هایی که در SERP گوگل نمایش داده می‌شوند را بهینه سازی می‌کند که این خود باعث بهبود نرخ کلیک سایت می‌شود.

هزینه انجام سئو داخلی وب‌سایت

هزینه داخلی انجام سئو داخلی وب‌سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. خدمات من به صورت پروژه‌ای به مشتریان ارائه می‌شود و هزینه سئو داخلی هر وب‌سایت متفاوت با توجه به شرایط آن متفاوت می‌باشند.

 

خدمات سئو داخلی من به چه صورت انجام می‌شود؟

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در هنگام رتبه بندی و بازرتبه بندی صفحات توسط گوگل مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این بخش مهم‌ترین تکنیک‌های سئو داخلی که در هنگام انجام پروژه‌های سئو داخلی انجام می‌دهم را برای شما توضیح خواهم داد.

تحقیق کلمه کلیدی

تحقیق کلمه کلیدی پایه و اساس هر پروژه سئو داخلی وب‌سایت است. در این مرحله تمامی کلمات و عبارت کلیدی که کاربران با استفاده از آن‌ها خدمات و محصولات شما را جستجو می‌کنند، پیدا خواهم کرد.

با بهینه کردن صفحات وب برای کلمات کلیدی مرتبط بدست آمده، صفحات وبسایت در جستجوهای مرتبط رتبه بندی خواهند شد.

تولید و بهینه سازی محتوا

قبل از تولید محتوا، کلمات کلیدی خوشه بندی می‌شوند و تمام کلمات مرتبط در یک خوشه قرار می‌گیرند. در این صورت نه تنها محتوا برای کلمه کلیدی اصلی ایندکس می‌شود بلکه برای کلمات کلیدی مرتبط نیز در ایندکس گوگل قرار خواهد گرفت.

تولید محتوا بر اساس موضوع و انتیتی‌ها، یک روش صحیح برای نشان دادن تخصص، اعتماد پذیری و اعتبار (E-A-T) به موتور جستجو است. با هدف قرار دادن یک موضوع و تمام موجودیت‌های حول محور آن در یک صفحه وب، می‌توان برای کلمات کلیدی بیشتری رتبه بندی شد.

موتور جستجو گوگل قادر است که موضوع، کیفیت و عمق یک محتوا را بر اساس کانتکس هر انتیتی و نحوه ارتباط آن با سایر انتیتی‌ها را درک کند. از همین رو داشتن یک رویکرد انتیتی محور در هنگام تولید محتوا، به صفحات وب کمک می‌کند تا رتبه بندی بهتری کسب کنند.

برای آشنایی بیشتر با انتیتی‌ها پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ای که با عنوان (انتیتی (Entity) چیست و چه تاثیری در سئو دارد؟) را مطالعه نمایید.

بهینه سازی تگ‌های عنوان

تگ عنوان، موضوع و هدف هر صفحه را هم به موتور جستجو و هم به کاربران نمایش می‌دهد. تگ عنوان اولین چیزی است که وقتی کاربران صفحه شما را در نتایج گوگل پیدا می‌کنند، مشاهده خواهند کرد. عنوان هر صفحه می‌تواند کاربران را مجاب کند تا بر روی آن کلیک نمایند.

تگ عنوان برای موتورهای جستجو نیز مهم است. این تگ به گوگل کمک می‌کند تا محتوای صفحه را بهتر درک کرده و آن را ایندکس نماید.

بهینه سازی تگ‌های هدینگ

با بهینه سازی تگ‌های هدینگ موجود در محتوای صفحات، به گوگل کمک می‌کنم تا پاراگراف و محتوای مربوط به آن هدینگ را بهتر درک کند. تگ H1 مانند عنوان یک کتاب عمل می‌کند و بیان کننده محتوا درون آن است. متن تگ H1 باید به درستی برای انتیتی هدف صفحه بهینه سازی شود و به صورت کامل محتوا صفحه را توضیح دهد.

استفاده از تگ‌های هدینگ توصیفی یک استراتژی سئو داخلی کارآمد در تمام پروژه‌های سئو است.

بهینه سازی توضیح متا

با بهینه سازی متن توضیح متا صفحات وب، به موتورهای جستجو در درک بهتر محتوا صفحات کمک خواهم کرد. در ضمن محتوای توضیح متا در صفحه SERP گوگل نمایش داده می‌شود و می‌تواند بر روی نرخ کلیک صفحه‌های وبسایت، تاثیر گذار باشد.

سئو URLها

بهینه سازی آدرس صفحات، یکی دیگر از تکینک‌های سئو داخلی است. استفاده از کلمات کلیدی در URLها، استفاده از آدرس‌های توصیفی برای صفحات وب‌سایت و کوتاه نگه داشتن URLهای صفحات وب از محبوب‌ترین تکنیک‌های بهینه سازی URL به شمار می‌روند.