خدمات سئو سایت فروشگاهی

با استفاده از خدمات سئو سایت فروشگاهی می‌توانید صفحات سایت خود را در معرض دید مشتریان بالقوه خود قرار دهید، و با بیشتر دیده شدن بیزینس شما توسط مشتریان فروش و درآمد خود را افزایش دهید. با پیاده سازی سئو بر روی سایت خود و صرف هزینه بسیار کمتری نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی، می‌توانید فروش خود را بهبود دهید.

سفارش خدمات سئو فروشگاه آنلاین

از طریق فرم زیر درخواست خود را برای من ارسال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس برقرار کنم.

جزئیات سئو سایت فروشگاهی

ایجاد ساختار بهینه شده در سایت

تحقیق کلمه کلیدی

بهینه سازی داخلی صفحات

استفاده از اسکیمای محصول

بهبود سرعت لود صفحات سایت

گزارش عملکرد ماهیانه

سئو سایت فروشگاهی چیست؟

سئو سایت فروشگاهی مجموعه‌ای از تکنیک‌ها است که با پیاده سازی آن‌ها بر روی فروشگاه آنلاین، صفحات هدف و اصلی وب‌‌سایت را در صفحه اول نتایج گوگل رتبه بندی می‌کنیم. سئو سایت‌های فروشگاهی در برخی از جزئیات مانند هدف گذاری کلمات کلیدی تجاری، استفاده از اسکیمای به خصوص و … متفاوت از سئو وب‌سایت معمولی می‌باشد و برای بهینه سازی آن به دانش بخصوصی نیاز می‌باشد.

 

چرا باید فروشگاه آنلاین خود را سئو کنید؟

امروزه تمامی وب‌سایت‌ها برای دیده شدن و بدست آوردن ترافیک ورودی به استفاده از فرآیند سئو روی آورده‌اند. دلایل و مزایای زیادی برای استفاده از سئو بر روی سایت‌های فروشگاهی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 

کمک به یافتن سایت شما توسط مشتریان‌تان

داشتن سایت فروشگاهی بدون سئو مانند دور ریختن پول می‌ماند. کافیست به ابزار analytics گوگل یک سری بزنید و مشاهده کنید که اکثر ترافیک ورودی وب‌سایت شما از کجا بدست آمده است. مطمئنا ترافیک ارگانیک اصلی‌ترین منبع برای دریافت بازدید کننده بوده است.

با توجه به تغییراتی که فناوری طی این سال‌ها داشته است، نحوه خرید محصولات توسط مشتریان نیز تغییر کرده است. امروزه جستجو در گوگل بخش جدایی ناپذیری از فرآیند تصمیم گیری برای خرید هر محصولی است. 89 درصد مصرف کنندگان از موتورهای جستجو برای دریافت اطلاعات در مورد محصول یا خدمات مورد نظر خود استفاده می‌کنند.

به همین دلیل اگر فرآیند سئو سایت فروشگاهی خود را نادیده بگیرید به این معنی خواهد بود که در معرض دید مشتریان قرار نخواهید گرفت و در تصمیم‌گیری برای خرید آن‌ها نیز جایگاهی نخواهید داشت. در این صورت مشتریان بسیار کمی در مورد کسب و کار شما اطلاعات خواهند داشت و سود اندکی نیز بدست خواهید آورد.

 

سئو یک راه مقرون به صرفه

زمانی که استراتژی فروش و بازاریابی شما بر پایه تجزیه و تحلیل صحیح وضعیت بازار و رقابت موجود باشد، استراتژی شما متناسب با منابع و نقاط قوت شما تدوین خواهد شد و فرآیند‌های مقرون به صرفه‌ای را پیاده سازی می‌کنید.

در حوزه‌هایی که از رقابت بسیار بالایی برخوردار هستند، هزینه تبلیغات کلیکی می‌تواند به مبالغ بسیار سنگینی ختم شود. در صورت استفاده از بنرهای تبلیغاتی نیز هزینه‌های زیادی را باید صرف کنید. اما اگر منابع مالی شما محدود باشد، سئو می‌تواند نجات دهنده کسب و کار شما شود و فروش و سود خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

با سرمایه گذاری در خدمات سئو برای وب‌سایت خود می‌توانید در بلند مدت مزیت استفاده از آن را مشاهده کنید. با بهبود موقعیت و رتبه‌بندی صفحات شما در رتبه بندی گوگل می‌توانید نتیجه سرمایه گذاری خود را به صورت افزایش ورودی‌های سایت و فروش بیشتر مشاهده کنید.

 

اثرات سئو طولانی مدت می‌باشد

با پیاده سازی فرآیند سئو بر روی فروشگاه آنلاین خود به نتایجی هدفمند دست پیدا خواهید کرد، در ضمن سئو فرآیندی مقرون به صرفه و قابل اندازه گیری می‌باشد که نتایج آن برای مدت زمان طولانی بر روی وب‌سایت شما باقی خواهند ماند.

سئو عمر مفید چند هفته‌ای و چند ماهه ندارد. برخلاف تبلیغات پولی که در لحظه‌ای که پرداخت مبلغ را متوقف می‌کنید، ترافیک سایت شما کاهش چشم‌گیری پیدا می‌کند، سئو کاملا متفاوت عمل می‌کند. فرآیند سئو همواره به کار خود ادامه می‌دهد و در طول روز و شب برای شما ترافیک ارگانیک حاصل می‌کند.

سوالات متداول خدمات سئو سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی چیست؟

سئو سایت فروشگاهی به فرآیند سئویی گفته می‌شود که بر روی فروشگاه‌های اینترنتی پیاده سازی می‌شود. در مقایسه با روش‌های سئو معمولی، در این فرآیند از استراتژی‌ها و تکنیک‌های مختلفی برای بهبود رتبه صفحات سایت در نتایج جستجو گوگل استفاده می‌شود.

خدمات سئو فروشگاه آنلاین چیست؟

خدمات سئو فروشگاهی به خدماتی گفته می‌شود که با بهینه سازی فروشگاه آنلاین، محصولات و خدمات موجود در آن را برای جستجوهای مرتبط در صفحه نتایج گوگل در رتبه‌های برتر به نمایش درمی‌آورد. در اصل خدمات سئو فروشگاه اینترنتی به سایت شما کمک می‌کند تا در رتبه‌های برتر نمایش داده شود و ترافیک ورودی آن افزایش پیدا کند.

آیا تمامی سایت‌های فروشگاهی به سئو نیاز دارند؟

فرقی نمی‌کند که شما صاحب چه نوع کسب و کاری هستید، در صورتی که یک وب‌سایت فروشگاه اینترنتی را می‌گردانید برای دیده شدن بردن و محصولات خود حتما به فرآیند سئو نیاز خواهید داشت.
در صورتی که صفحات سایت شما دیده نشود، مشتریان به محصولاتتان دسترسی نخواهند داشت و در نتیجه فروشی هم نخواهید کرد. بنابراین تمامی سایت‌های فروشگاهی برای بیشتر دیده شدن و افزایش فروش به سئو نیاز دارند.

سئو سایت فروشگاهی چقدر زمان لازم خواهد داشت؟

سئو سایت‌های فروشگاهی نیز مانند سئو تمامی سایت‌ها چندین ماه طول خواهد کشید. اکثر مواقع برای دیدن نتایج باید حداقل بین 3 تا 6 ماه باید صبر کرد تا نتایجی مانند افزایش رتبه بندی را مشاهده کنید. زمان مورد نیاز به میزان بودجه ماهیانه و سختی کلمات کلیدی نیز بستگی دارد.

چگونه صفحات محصول را سئو خواهید کرد؟

برای رسیدن به موفقیت در سایت‌های فروشگاهی، سئو و بهینه سازی صفحات محصول بسیار مهم می‌باشد. بسته به صنعتی که در آن فعالیت می‌کنید، تاکتیک‌های مختلف و استراتژی‌های سئو متفاوتی بر روی سایت شما پیاده سازی خواهد شد.

مثلا در بعضی از صنایع شماره و مدل محصولات برای سایت ترافیک ارگانیک تولید می‌کند، اما در برخی دیگر از صنایع برند محصول یا سایر ویژگی‌های آن جستجو خواهد شد. من در ابتدا کلمات کلیدی مورد نیاز صفحات محصول شما را مشخص خواهم کرد و سپس با توجه به آن استراتژی متناسب با آن را پیاده سازی می‌کنم.

چرا فروشگاه‌های آنلاین به متخصص سئو فروشگاهی نیاز دارند؟

وب‌سایت‌های فروشگاهی نسبت به وب‌سایت‌های معمولی عملکرد متفاوتی خواهند داشت. در فروشگاه‌های آنلاین شما انواع محتواها را خواهید داشت، از محتواهای اطلاعاتی و وبلاگی گرفته تا محصولات و دسته‌بندی‌های مربوط به آن‌ها همگی در این نوع از وب‌سایت موجود می‌باشد.

بهینه سازی این صفحات و اتصال آن‌ها به یکدیگر به شیوه‌ای که برای موتورهای جستجو نیز خوشایند به نظر برسد، برای موفقیت در کمپین‌های سئو بسیار مهم خواهد بود. یک متخصص سئو سایت فروشگاهی آشنایی کاملی با الگوریتم‌های گوگل خواهد داشت و به درستی می‌دانید که به چه شکل استراتژی‌های محتوایی و سئو مربوط به این سایت را برای موفقیت آن در رتبه بندی موتورهای جستجو تدوین کند.