خدمات سئو حرفه‌ای وبسایت

کسب رتبه بندی در نتایج جستجو و افزایش ترافیک ارگانیک

خدمات SEO حرفه‌ای به کسب و کار شما کمک می‌کند تا صفحات سایت خود را در رتبه‌های برتر موتور جستجو به نمایش بگذارد و ترافیک ارگانیک و هدفمندی بیشتری را کسب کند. با استفاده از خدمات سئو حرفه‌ای سید پویا کاظمیان می‌توانید نقاط ضعف و قوت سایت خود و رقبای‌تان را شناسایی کنید، محتواهای صفحات سایت را بهینه نمایید، کلمات کلیدی و محتواهای مورد نیاز بیزینس خود را شناسایی کنید، استراتژی لینک سازی کلاه سفید و قدرتمندتری را پیش بگیرید و در نهایت کسب و کار آنلاین خود را ارتقاء دهید.

خدمات تخصصی سئو سایت سید پویا کاظمیان

با استفاده از خدمات سئو وبسایت من، آنالیز کاملی از سئو داخلی، سئو فنی و سئو خارجی سایت خود بدست خواهید آورد و تمامی نقاط ضعف و قوت سایت شما مشخص خواهد شد. همچنین با بررسی رقبای موجود در حوزه کاری شما، تمامی کلمات کلیدی، محتواها و پروفایل بک‌لینک آنها را بررسی و بدست می‌آورم. موقعیت‌هایی را که در سایت خود پوشش نداده‌اند را شناسایی می کنم.

سپس با توجه به اطلاعات بدست آمده، علاوه بر ایجاد یک پلن محتوایی، استراتژی SEO مناسبی را برای قرار گرفتن صفحات سایت شما در جایگاه‌های برتر موتور جستجو تدوین خواهم کرد.

انجام سئو On page

انجام سئو Off page

پیاده سازی سئو فنی

آنالیز سئو وب‌سایت

بهینه سازی ساختار سایت

بهبود سئو خارجی سایت

تحقیق کلمه کلیدی

تولید محتوا سئو شده

سوالات متداول خدمات سئو سایت

هزینه سئو وبسایت به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. پارامترهایی که بیشترین تاثیرگذاری را بر روی هزینه سئو سایت دارند، شامل حوزه کاری، رقبای آنلاین موجود، کلمات کلیدی مدنظر و تعداد صفحاتی است که می‌خواهید رتبه بندی کنید.

مدت زمانی که طول می‌کشد یک صفحه از سایت در رتبه اول قرار بگیرد، به سختی کلمه کلیدی و میزان فعالیت رقبا بستگی دارد. در حالت معمول یک صفحه از سایت بین 3 الی 6 ماه زمان خواهد برد تا به صفحه اول نتایج گوگل و رتبه‌های برتر آن برسد.

بله انجام سئو برای تمامی وبسایت‌های وردپرسی ضروری است. در صورتی که می‌خواهید وبسایت وردپرسی خود را برای کلمات کلیدی مدنظرتان رتبه بندی کنید، حتما باید از فرآیند سئو در سایت وردرپرسی خود استفاده نمایید. توصیه می‌کنم که برای دیدن نتیجه بهتر از خدمات سئو حرفه‌ای برای سایت وردپرسی خود استفاده کنید.

نصب افزونه سئو بر روی وردپرس به خودی خود وبسایت شما را سئو نخواهند کرد. پلاگین‌های سئو فقط یک ابزار برای کمک و آسان‌تر کردن بهینه سازی سایت هستند و حتی در صورت تنظیم نادرست آن‌ها، می‌توانند تاثیرات منفی را بر روی سئو سایت شما اعمال کنند.

سفارش خدمات سئو سایت

از طریق فرم روبرو می‌توانید درخواست خدمات سئو وبسایت خودتان را برای من ارسال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس برقرار کنم. همچنین می‌توانید از طریق شماره تلفن زیر یا واتساپ مشاوره‌های لازم را کسب کنید.

 

یادگیری سئو سایت

در صورتی به سئو علاقه‌مند هستید و می‌خواهید بر اصول و نکات سئو تسلط کاملی کسب کنید، به شما توصیه می‌کنم که مقالاتی را که در مورد نحوه سئو و بهینه سازی سایت نوشته‌ام را مطالعه کنید تا تسلط بیشتری بر روی این حوزه پیدا کنید.

مطالعه تمامی مقالات آموزش سئو >>

سئو چیست؟

سئو (SEO) مخفف بهینه سازی موتور جستجو است. سئو فرآیندی است که در آن کمیت و کیفیت ترافیک از موتورهای جستجو به یک وب سایت یا صفحه سایت بهبود می یابد. سئو به جای ترافیک مستقیم یا ترافیک پولی، ترافیک رایگان و ارگانیک را هدف قرار می دهد. تکنیک های سئو به روش های سئو داخلی، سئو فنی و سئو خارج از صفحه تقسیم می شوند. سئو به جای ترافیک مستقیم یا ترافیک پولی، ترافیک رایگان و ارگانیک را هدف قرار می دهد.

 

خدمات سئو (خدمات SEO) چیست؟

خدمات سئو به مجموعه خدماتی گفته می‌شود که توسط یک شرکت، فریلنسر یا مشاور سئو در جهت بهینه سازی سایت، کسب رتبه بندی بهتر و بهبود کیفیت و کمیت ترافیک ارگانیک ورودی به کسب و کارها ارائه می‌شود. خدمات بهینه سازی موتور جستجو به 3 دسته بندی اصلی تقسیم بندی می‌شوند:
1-سئو On page
2-سئو تکنیکال
3-سئو Off page

مطالعه بیشتر: خدمات سئو چیست و چه اهمیتی برای کسب و کارهای آنلاین دارد؟

 

 

چرا باید از خدمات سئو استفاده کنیم؟

بهینه سازی موتورهای جستجو برای کسب و کارهای امروزی بسیار مهم است. استفاده از خدمات سئو (خدمات SEO) به وب سایت شما کمک می کند تا با استفاده از کلمات کلیدی و عبارات مرتبط با برند، محصولات و خدماتی که ارائه می دهند، خود را از رقبای موجود متمایز کند. سئو باعث افزایش کیفیت و کمیت بازدید و بازدید وب سایت های ارگانیک می شود. بهینه سازی موتور جستجو به سایت شما کمک می کند تا دید ارگانیک و ترافیک بهتری داشته باشد.

مطالعه بیشتر: استفاده از سئو چه اهمیتی برای کسب و کارها دارد؟

 

خدمات سئو من شامل چه مواردی است

سئو برای هر کسب و کار آنلاینی ضروری است زیرا کاربران مرتبط با سایت شما را با خود به همراه می‌آورد و به سوالات مشتریان بالقوه پاسخ می‌دهد. تمامی این فرآیندها در آینده می‌توانند به افزایش فروش سایت شما کمک کنند.

اما سئو تنها یک استراتژی واحد نیست. سئو از چندین فرآیند موازی تشکیل شده است که در کنار هم به بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل کمک می‌کنند. در ادامه تعدادی از اصلی‌ترین فرآیندها خدمات سئو را که برای وب‌سایت شما انجام می‌دهم را نام برده‌ام.

 

تحقیق کلمه کلیدی

اولین گام در فرآیند سئو و بهینه سازی وب‌سایت شما تحقیق کلمه کلیدی خواهد بود. کلمات کلیدی جایگاه تعیین کننده‌ای در سئو هر وبسایتی دارند. با انجام تحقیق کلمه کلیدی، کلمات و عباراتی را که مخاطب‌ها و مشتریان شما برای رسیدن به محصولات و خدمات موجود در وبسایت‌تان استفاده می‌کنند را شناسایی خواهم کرد و با هدف گذاری آ‌ن‌ها در صفحات سایت، شانس رتبه گرفتن سایت‌تان برای پرس و جوهای مرتبط را افزایش خواهم داد.

 

ایجاد ساختار بهینه شده در وبسایت

ایجاد ساختاری بهینه سازی شده در وب‌سایت می‌تواند از بروز مشکلات و خطاهای سئو در آینده جلوگیری کند. داشتن ساختاری بهینه به سایت شما کمک خواهد کرد که در آینده درگیر مشکلات کراولینگ و ایندکس نشود و به درک کاملتر سایت توسط کاربران و گوگل کمک می کند.

با پیاده سازی ساختاری بهینه شده در وب‌سایت، استراتژی سئو به صورت راحت‌تر و با سرعت بیشتری بر روی سایت شما پیاده سازی خواهد شد.

 

انجام سئو تکنیکال

در این مرحله به بهینه سازی فنی وب‌سایت شما خواهم پرداخت. با پیاده سازی سئو فنی بر روی سایت در اصل تمامی نکات فنی و الزامات موتور جستجو گوگل را بر روی سایت شما پیاده سازی خواهم کرد.

سئو تکینکال سایت می‌تواند بر روی رتبه بندی صفحات و تجربه کاربری سایت شما تاثیرگذار باشد. برای بهبود سئو تکنیکال سایت باید بر روی جنبه‌های مختلفی از سایت مانند افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت، رسپانسیو سازی صفحات و … تمرکز کرده و با استفاده از دانش فنی آن‌ها را بهبود بخشید.

 

پیاده سازی سئو داخلی سایت

با استفاده از خدمات سئو سایت سید پویا کاظمیان، سئو داخلی سایت شما نیز بهبود پیدا خواهد کرد. هدف از پیاده سازی سئو داخلی بر روی وب‌سایت درک بهتر موتورهای جستجو و کاربران از محتوای موجود در آن و بهبود نرخ کلیک و نرخ تبدیل صفحات سایت می‌باشد.

 

انجام سئو خارجی بر روی وب‌سایت

سئو خارجی بر روی افزایش قدرت صفحات برای قرار گرفتن بر روی رتبه‌های برتر تمرکز می‌کند.

برای اینکه سئو کلی سایت افزایش پیدا کند باید بر روی سئو خارجی وبسایت نیز سرمایه گذاری کنید. با استفاده از خدمات سئو من آنالیز کاملی از پروفایل بک‌لینک رقبای خود بدست خواهید آورد و با توجه به آن‌ها استراتژی مناسبی برای لینک سازی سایت شما تدوین خواهم کرد.

 

مشاوره سئو و ارائه راهکار برای بهینه سازی وبسایت

در صورتی که کسب و کار شما دارای تیم مارکتینگ و محتوا است و با اینکه محصولات و خدمات شما برتری رقابتی نسبت به رقبای آنلاین موجود دارند، اما صفحات سایت شما رتبه بندی مناسبی کسب نکرده‌اند و یا نرخ تبدیل صفحات به شدت پایین می‌باشد. در چنین شرایطی به یک مشاوره سئو جهت تدوین استراتژی و اجرا بهینه سازی وب‌سایت نیاز خواهید داشت.

با استفاده از خدمات سئو من می‌توانید مشاوره‌های لازم را برای بهبود سئو وب‌سایت خود در زمینه‌های تحقیق کلمه کلیدی، تولید محتوا، برطرف کردن مشکلات سئو سایت، آنالیز سئو سایت رقبا و آموزش‌های لازم در زمینه سئو را کسب نمایید.