این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

این یک عنوان است

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

خدمات تولید محتوا سایت

با استفاده از محتوا داستان برند، محصولات و خدمات خودتان را در اختیار مخاطب‌هایتان قرار دهید. با خدمات تولید محتوای سید پویا کاظمیان داستان برندتان را هر چه جذاب‌تر برای مشتریان خود تعریف کنید. تولید محتوا یکی از به صرفه‌ترین راه‌ها برای بازاریابی محصولات و خدمات کسب و کارها می‌باشد. با استفاده از محتوا ترافیک بیشتری به وب‌سایت شما جذب خواهد شد و می‌توانید آ‌ن‌ها را به مشتریان خود تبدیل کنید.

سفارش تولید محتوای سایت

از طریق فرم زیر درخواست تولید محتوا خود را برای من ارسال کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس برقرار کنم.

خدمات تولید محتوا چیست؟

خدمات تولید محتوا فرآیندی است که کسب و کارها با استفاده از آن می‌توانند برند خود را در مقابل دید مخاطب‌های بیشتری قرار دهند، بازدیدهای ارگانیک سایت خود را بالا ببرند و در آخر با تبدیل بازدید کننده‌ها به مشتری فروش خود را افزایش دهند. خدمات تولید محتوا سعی دارد تا با رعایت اصول خلق یک محتوای بهینه شده شامل تحقیق کلمه کلیدی، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوا، سئو محتوا و انتشار آن در سایت به کسب و کارها در موفقیت‌شان کمک کند.

 

چرا خدمات تولید محتوا برای هر کسب و کاری اهمیت دارد؟

استفاده از تولید محتوای با کیفیت و مداوم برای هر کسب و کار آنلاینی مزایای زیادی را در بر خواهد داشت. در زیر به تعدادی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره کرده‌ام:

  1. محتوا قلب تپنده هر نوع استراتژی دیجیتال مارکتینگ می‌باشد (وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و …).
  2. با سرمایه گذاری بر روی محتوا جهت بازاریابی کسب و کار خودتان، با نرخ بازگشت سرمایه خوب و بالایی روبرو خواهید شد.
  3. محتوا به بهینه سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو سایت (SEO) کمک خواهد کرد.
  4. امروزه خریداران قبل از انجام خرید خود، به دنبال دستیابی به محتوای مرتبط و آموزنده می‌باشند.
  5. با استفاده از محتوا می‌توانید برند خودتان را از رقبای موجود آنلاین خود متمایز کنید و به سمت موفقیت گام بردارید.

 

انواع خدمات تولید محتوا

من با داشتن بیش از 3 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید محتوا و ایجاد بیش از 100 مقاله در زمینه‌های مارکتینگ، مد و فشن، کالاهای صنعتی و … آماده کمک به کسب و کار هستم.

 

خدمات تولید محتوای متنی وبلاگ

داشتن وبلاگ ستون اصلی یک استراتژی محتوایی است. امروزه ایجاد یک وبلاگ و تولید محتوای با کیفیت و ارزشمند برای آن به یک استراتژی کاربردی برای کسب و کارها بدل شده است. با استفاده از وبلاگ می‌توانید ترافیک بالایی را به سایت خود سرازیر کنید و در صفحات سایت خودتان را در رتبه‌های برتر به نمایش بگذارید.

برای ایجاد استراتژی محتوایی برای وبلاگ سایت باید به درک درستی از اینکه مشتریان چگونه از شما خرید می‌کنند و دقیقا به دنبال چه چیزی می‌گردند، برسید. در کنار این موضوع باید تحقیق کلمه کلیدی نیز انجام دهید تا کلمات و عبارات کلیدی که کاربران با استفاده از آن به دنبال برند، محصولات و خدمات شما می‌گردند را پیدا کنید.

در این مرحله می‌توان موضوعات پست‌های وبلاگ را مشخص کرده و با توجه به کلمات کلیدی مرتبط با آن، شروع به تولید محتوا کنید. با استفاده از خدمات تولید محتوای من و تجربه‌ای که در تولید پست وبلاگی برای سایت‌های مختلف دارم، می‌توانید مقالات جذاب و بهینه شده‌ای را بدست بیاورید که بتواند به کسب و کار شما در موفق شدن کمک کند.

 

خدمات نوشتن ریپورتاژ آگهی

ریپورتاژ آگهی یا تبلیغ آگهی یک راه عالی برای آگاه سازی مخاطب‌های شما نسبت به برند، محصولات و خدمات‌تان است. ریپورتاژ آگهی متن تبلیغاتی است که به معرفی و آشنا سازی برند شما برای مخاطب‌ها می‌پردازد. در عین حال ریپورتاژ آگهی‌ها می‌توانند تاثیر بسیار مثبتی بر روی سئو خارجی وب‌سایت شما بگذارند و دامین آتوریتی سایت شما را افزایش دهند.

تولید محتوای ریپورتاژ آگهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. متن ریپورتاژ آگهی با متن استفاده شده در محتوای وبلاگ سایت کاملا متفاوت است و باید حالتی تبلیغاتی و خبری و در عین حال جذاب داشته باشد. با استفاده از خدمات تولید محتوای ریپورتاژ من می‌توانید متون جذاب و حرفه‌ای را جهت استفاده به عنوان ریپورتاژ آگهی سایت خودتان سفارش دهید و با استفاده از آن‌ها ترافیک ورودی و سئو سایت خود را بهبود ببخشید.

 

خدمات تولید محتوای صفحه محصول

نکته‌ای که کمتر سایت فروشگاهی به آن توجه می‌کند، متن‌های صفحه محصول یا حتی صفحات دسته بندی وب‌سایت‌شان است. برای اینکه محصول خودتان را به مشتری‌تان بفروشید به چیزی بیش‌تر از عنوان و چند عکس محصول نیاز خواهید داشت. شما باید دلیل قانع کننده‌ای برای فروش محصول خود ارائه دهید تا مشتریان را مجاب به خرید محصولات و خدمات خود کنید.
با استفاده از خدمات تولید محتوای من می‌توانید توضیح محصول حرفه‌ای در مورد ویژگی و مزایای محصولات و خدمات خود بدست بیاورید که بتواند نرخ تبدیل صفحه محصول شما را افزایش دهد.

یادگیری اصول تولید محتوا

در صورتی که بخواهید بر اصول و نکات مربوط به تولید محتوای سایت به صورت کامل آشنا شوید، به شما توصیه می‌کنم تا مقالات و راهنماهایی را که در مورد اصول و تکنیک‌های تولید محتوای وب‌سایت برای شما نوشته‌ام را به صورت کامل مطالعه کنید.

مطالعه تمامی مقالات آموزش تولید محتوا >>