درباره سید پویا کاظمیان

سلام من سید پویا کاظمیان هستم. از سال 1397 در حوزه دیجیتال مارکتینگ کار می‌کنم و بر بهینه سازی وب‌سایت‌ها برای موتور جستجو، علاقه دارم. در مدت فعالیت در این حوزه با حدود 10 شرکت در زمینه تولید محتوا و سئو همکاری داشته‌ام و در زمینه SEO تجربه خوبی کسب کرده‌ام.

تحصیلات سید پویا کاظمیان

در سال 1390 وارد دانشگاه شدم و در رشته مهندسی معدن، گرایش اکتشاف، شروع به تحصیل کردم. در نهایت موفق شدم در همین رشته فوق لیسانس دریافت کنم. بعد از فارق التحصیلی مطالعات خودم را در مورد سئو شروع کردم و هنوز هم زمان خاصی از روزم را به مطالعه مقالات و کیس استادی‌های سئوی اختصاصی می‌دهم.

برای وارد شدن در حوزه سئو از سایت‌هایی مانند سایت MOZ، Ahrefs، Backlinko، Nailpatel کمک گرفتم و برای عمیق‌تر شدن در حوزه سئو، مطالعه دستور العمل‌های گوگل، توصیه‌های گوگلرهایی مانند جان مولر و مت کاتس، تعدادی از پتنت‌های سئو و مقالاتی که متخصص‌های سئویی مانند Bill Slawski و Koray Tuğberk را شروع کردم.

البته سایت‌های آموزش سئو فارسی و متخصص‌های سئو ایرانی نیز به درک بهتر من از سئو کمک بسیاری کرده‌اند.

حرفه سید پویا کاظمیان

من از سال 1397 وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شدم و فعالیت حرفه‌ای خودم را با تولید و انتشار محتوا شروع کردم. در حدود یک سال در این زمینه مشغول به کار بودم و در کنار آن با بحث سئو آشنا شدم و در نهایت مسیر شغلیم را به سمت این حرفه تغییر دادم. از سال 1398 کار خودم و به صورت حرفه‌ای در زمینه سئو شروع کردم.

در این مدت با کسب و کارهای گوناگون و وب‌سایت‌های مختلفی کار کردم و تونستم تجربیات خوبی در این زمینه بدست بیاورم.

خدمات سئو سید پویا کاظمیان

با کسب تجربیات ارزشمندی که در این سال‌ها در زمینه سئو بدست آوردم سعی کردم تا به کسب و کارهایی که به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند، خدمات SEO ارائه دهم. خدمات اصلی سئو من شامل بهینه سازی وب‌سایت‌های وردپرسی و سئو سایت فروشگاهی هست.

علاوه بر این، من خدمات مشاوره سئو هم به کسب و کارها ارائه می‌دهم. مشاور سئو فردی است که مسئولیت برنامه ریزی، اجرا و مدیریت استراتژی کلی سئو کسب و کارها را بر عهده می‌گیرد. با استفاده از خدمات مشاوره SEO استراتژی سئو مورد نیاز وبسایت خود را بدست خواهید آورد.

 

خدمات سئو سایت

خدمات سئو به مجموعه‌ای از خدمات گفته می‌شود که کیفیت و کمیت ترافیک ورودی وبسایت را افزایش می‌دهد و صفحات سایت شما را برای کلمات کلیدی مدنظرتان در رتبه‌های برتر SERP گوگل قرار می‌دهد.

خدمات سئو سایت فروشگاهی

با استفاده از فرآیند سئو سایت‌های فروشگاهی، رتبه بندی صفحات سایت‌تان را افزایش خواهم داد، و با بالا بردن میزان ترافیک ورودی ارگانیک، شانس تبدیل بازدیدکننده‌ها به مشتری و فروش بیشتر محصولات سایت‌تان را افزایش خواهم داد.

خدمات سئو داخلی سایت

سئو داخلی به صرفه‌ترین روش برای بهینه سازی سایت می‌باشد. با استفاده از این فرآیند می‌توانید صفحات سایت‌تان را برای کلمات کلیدی مورد نظرتان بهینه سازی کنید و تجربه کاربری بهتری را برای کاربران سایت خود رقم بزنید.

خدمات سئو وردپرس

برای اینکه صفحات سایت وردپرسی شما در رتبه‌بندی‌های برتر گوگل قرار بگیرد، نیاز به پیاده سازی فرآیند سئو سایت وردپرسی خواهید داشت. با استفاده از خدمات سئو سایت وردپرسی من، رتبه بندی صفحات سایت خود را افزایش دهید.

خدمات افزایش سرعت لود سایت

افزایش سرعت سایت یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار در ایندکس شدن و رتبه بندیی صفحات سایت می‌باشد. با استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت من می‌توانید سرعت لود صفحات سایت خود را به شکل محسوسی کاهش دهید.

خدمات سئو تکنیکال سایت

با خدمات سئو تکنیکال الزامات مدنظر موتور جستجو را در سایت شما پیاده سازی خواهم کرد و به ربات‌های موتورهای جستجو کمک می‌کنم تا با سرعت بیشتری سایت شما را کراول کنند و صفحات آن را ایندکس و رتبه بندی نمایند.

خدمات مشاوره سئو

با استفاده از خدمات مشاوره سئو می‌توانید استراتژی مورد نیاز برای تولید محتوای سایت و بهینه سازی صفحات سایت‌تان را کسب کنید و شانس صفحات سایت‌تان را برای قرار گرفتن در رتبه بندی‌های برتر افرایش دهید.

خدمات تولید محتوا

با خدمات تولید محتوای سید پویا کاظمیان، محتوای مورد نیاز صفحات لندینگ و وبلاگ سایت خود را به صورت منحصر به فرد و سئو شده بدست بیاورد. سفارش محتوا در زمینه دیجیتال مارکتنیگ، مد و فشن و تکنولوژی امکان پذیر می‌باشد.

خدمات طراحی سایت

با استفاده از خدمات طراحی سایت سید پویا کاظمیان، طراحی وبسایت شخصی سازی شده‌ای که برای کسب و کار یا شخص شما مناسب باشد. داشتن وبسایتی زیبا بر روی برندینگ شخصی و کسب و کارتان تاثیر زیادی دارد.

آموزش‌های سئو سید پویا کاظمیان

با وجود متخصص‌های سئو بسیار حرفه‌ای در اکوسیستم ایران، همچنان فقدان آموزش‌های با کیفیت رایگان، احساس می‌شود. از همین رو تصمیم گرفتم تا بخشی از دانشم را در کنار اطلاعات و آموزش‌های سئو منتشر شده در معتبرترین منابع سئو، با شما به اشتراک بگذارم.

با مطالعه وبلاگم می‌توانید اطلاعات ارزشمندی را در مورد سئو، موتورهای جستجو، الگوریتم‌های گوگل و تولید محتوا بدست بیاورید.